Kartony

Kartony mají velkou variabilitu provedení a rozměrů a stejně tak mají široké spektrum využití. Kartony lze bez problémů recyklovat. Uskladnění kartonů je snadné, stejně tak i manipulace s nimi. Jelikož dodáváme kartony vyrobené z kvalitního materiálu, mají vysokou nosnost a pevnost.

Dle přání zákazníka nabízíme kartony různých rozměrů, materiálů, tloušťky i s možností jakéhokoliv potisku.

Dodáváme kartonové krabice, kartonové rohy, kartonové hrany, kartonové proložky a další.

Kartony - kartonové krabice

Papírové kartony jsou vhodné pro bezpečnou přepravu zásilek. Papírové klopové krabice dodáváme v mnoha rozměrech dle vašeho přání. Kartonové krabice jsou vyráběny z různých druhů vlnité lepenky. Kartonové krabice jsou 3 - 7 vrstvé v kombinaci různých druhů vln.

Kartony - kartonové rohy, kartonové hrany, kartonové proložky

Kartonové hrany eliminují nebezpečí poškození rohů a hran zboží při skladování, manipulaci a dopravě. Současně také chrání hrany výrobků při páskování vázací páskou. Výhodou jsou nízké pořizovací náklady, nízká hmotnost a možnost vícenásobného použití.

Kartony - kartonové prostorové výplně

Vyrábíme také kartonové prostorové výplně z různých kartonů. Kartonové výplně se používají pro vyplnění prázdných míst v balení na ochranu baleného zboží. Dobře tlumí nárazy a otřesy a je biologicky odbouratelný.

Obchodní podmínky

VOP společnosti TOMZA s.r.o.

Pracovní doba

Pondělí–pátek 7:30–15:00 hod.

Rychlý kontakt

TOMZA s.r.o.
Závodského 5
636 00 Brno

mail: info(at)tomza.cz