Katalog produktů:

Obalové materiály - Stretch fólie

Obalové materiály - Stretch fólieStretch fólie jsou jedním z nejpoužívanějších obalových materiálů na světě. Použitím stretch fólie je obalované zboží fixováno a zároveň chráněno především při přepravě.

Obalové materiály - Bublinkové fólie

Obalové materiály - Bublinkové fólieBublinkové fólie patří mezi obalové materiály vyrobené z LDPE (nízkohustotního polyetylenu), které díky pravidelnému rozmístění bublinek zabraňují poškození výrobků během přepravy nebo skladování. Je možné je využít také jako tepelnou nebo zvukovou izolaci.

Obalové materiály - Lepící pásky

Obalové materiály - Lepící páskyLepící pásky patří mezi nepostradatelné obalové materiály do průmyslu, domácnosti, obchodů i kanceláře, která je využívána např. k přelepení baleného zboží, kartonů atd.

Obalové materiály - Kartony

Obalové materiály - KartonyKartony jsou nejrozšířenější obalové materiály. Nabízíme kartonové krabice, proložky a prostorové výplně z třívrstvé, pětivrstvé a sedmivrstvé lepenky.

Obalové materiály - Ochranné hrany

Obalové materiály - Ochranné hranyOchranné hrany jsou obalové materiály, které se používají k ochraně rohů a hran zboží při manipulaci a dopravě.


Obalové materiály - LDPE fólie

Obalové materiály - LDPE fólieLDPE fólie jsou obalové materiály, které se obvykle používají pro balení různých druhů zboží, k překrývání nebo k výrobě dalších obalů.


Obalové materiály - Pěnové fólie

Obalové materiály - Pěnové fóliePěnové fólie jsou obalové materiály, které slouží pro ochranu předmětů při dopravě. Je to také výborný izolant.


Obalové materiály - Vlnité lepenky

Obalové materiály - Vlnité lepenkyVlnité lepenky jsou obalové materiály, které jsou relativně odolné proti nárazu, jelikož náraz nejprve deformuje vlny.


Obalové materiály - Obálky

Obalové materiály - ObálkyObalové materiály obalové materiály - obálky také dodává naše společnost, a to především bublinkové obálky a dopisní obálky.


Obalové materiály - Vázací pásky

Obalové materiály - Vázací páskyVázací pásky jsou obalové materiály, které se používají ke stažení a zpevnění zboží před přepravou nebo manipulací.

Obalové materiály - Výplňové a fixační materiály

Výplňové a fixační materiályVýplňové a fixační materiály jsou obalové materiály pro vyplňování prázdných míst v krabici, prokládání, tlumení nárazů a fixace zboží v balení.

Obalové materiály - Pracovní pomůcky

Pracovní pomůckyDodáváme pracovní rukavice, oděvy, boty a další pracovní pomůcky.

Obchodní podmínky

VOP společnosti TOMZA s.r.o.

Pracovní doba

Pondělí–pátek 7:30–15:00 hod.

Rychlý kontakt

TOMZA, s.r.o.
Šámalova 1130/62
615 00 Brno
e-mail: info@tomza.cz