Výplňové a fixační materiály

Pro bezpečné zabalení zboží nestačí pouze kvalitní kartonová krabice a lepicí páska, ale k tomu, aby se předmět v krabici nepohyboval a nepoškodil se, slouží výplňové a fixační materiály.

Flo-pak - výplňové a fixační materiály - granule z polystyrenové pěny

Výplňové a fixační materiály Flo-pak nabízíme ve formě elastických granulí z polystyrenové pěny. Jsou vhodné především pro sklo, keramiku, farmaceutické výrobky, kosmetiku, elektroniku a další křehké předměty. Jejich předností je velmi nízká hmotnost (obsahují 99,6 % vzduchu), takže i při použití většího množství není nutné mít obavy ze zvyšování ceny přepravného.

Výplňové a fixační materiály Flo-pak zboží ochrání i v případě velmi hrubého zacházení při přepravě. Flo-pak - granule z polystyrenové pěny nemění tvar a nepodléhají vlhkosti, tudíž je lze použít i opakovaně. Mají velmi dobrou izolační schopnost. Manipulace s nimi je absolutně bezprašná a suchá a granule nezanechávají žádné stopy. Jsou 100% recyklovatelné. Jedná se o biologicky rozložitelný materiál.Dřevitá vlna - výplňové a fixační materiály

Dalším výplňovým a fixačním materiálem je dřevitá vlna. Tu lze použít nejen jako výplňový materiál pro fixaci, ale také jako dekorační výplň do dárkových krabic, např. pod láhve s vínem, mýdla, kosmetické produkty, apod. Dřevitá vlna je hygienická, a proto je vhodná i jako podestýlka pro domácí mazlíčky.

Výplňový a fixační materiál - dřevitá vlna je čistá biologická látka, která je velmi snadno odbouratelná a proto nezatěžuje životní prostředí. Pro svoji pružnost s velkým tlumícím účinkem je vyhledávaným výplňovým materiálem. Tyto výplňové a fixační materiály se vyrábí hoblováním z méně kvalitní dřevní hmoty.

Obchodní podmínky

VOP společnosti TOMZA s.r.o.

Pracovní doba

Pondělí–pátek 7:30–15:00 hod.

Rychlý kontakt

TOMZA s.r.o.
Závodského 5
636 00 Brno

mail: obaly(at)tomza.cz