Vázací pásky

Nabízíme polypropylenové (PP), polyesterové (PES) a textilní (PET) a ocelové vázací pásky. Pro uvedené typy nabízíme příslušné spony v provedení plast nebo ocel.
Vázací pásky - Tomza | Komplexní obalový servis
Polypropylenové vázací pásky - Tomza | Komplexní obalový servis

Polypropylenové (PP) vázací pásky

PP vázací pásky jsou nejuniverzálnější, s dobrou pevností a malou hmotností, zaoblené hrany pásky nepoškozují povrch zboží a dobře se přizpůsobují vázanému předmětu. Tyto vázací pásky jsou vhodné pro automatické páskovací stroje i pro ruční páskovačky. Spojování úvazků lze provádět pomocí ručních páskovačů, plechovou, drátěnou nebo plastovou sponou. Na páskovacích strojích je spoj vytvořen tepelným nebo ultrazvukovým svárem.
Polypropylenové vázací pásky - Tomza | Komplexní obalový servis

Polyesterové (PET) vázací pásky

PET vázací pásky jsou určeny pro vázání materiálů s mimořádně vysokou zátěží. Tyto vázací pásky byly speciálně navrženy jako alternativa k ocelovým vázacím páskám a stávají se tak jejich nástupcem. PET vázací pásky jsou ideální pro středně a vysoce náročné provozy požadující vysokou ochranu zapáskovaných předmětů. Pro páskování polyesterovými (PET) vázacími páskami jsou vhodné kovové pevnostní spony s vroubky. PET vázací pásky jsou vhodné pro automatické páskovací stroje i ruční páskovače.
Polyestrové vázací pásky - Tomza | Komplexní obalový servis
Polyestrové vázací pásky - Tomza | Komplexní obalový servis
Polyesterové textilní vázací pásky - Tomza | Komplexní obalový servis

Polyesterové textilní (PES) vázací pásky

PP vázací pásky jsou nejuniverzálnější, s dobrou pevností a malou hmotností, zaoblené hrany pásky nepoškozují povrch zboží a dobře se přizpůsobují vázanému předmětu. Tyto vázací pásky jsou vhodné pro automatické páskovací stroje i pro ruční páskovačky. Spojování úvazků lze provádět pomocí ručních páskovačů, plechovou, drátěnou nebo plastovou sponou. Na páskovacích strojích je spoj vytvořen tepelným nebo ultrazvukovým svárem.

Ocelové vázací pásky

Ocelové vázací pásky se využívají pro páskování velmi těžkých materiálů. Tyto vázací pásky mají vysokou pevnost, ale velmi omezenou pružnost, a proto nejsou vhodné k páskování zboží se sklonem ke ztrátě objemu. Ocelové vázací pásky lze spojovat ocelovou sponou nebo průřezem pásky bez spony a utahovat kolem produktu mechanickým či pneumatickým páskovačem. Ocelové vázací pásky jsou určené pro ruční páskování.
Ocelové vázací pásky - Tomza | Komplexní obalový servis

Objednávka a dotazy

Pro objednávku a dotazy k produktu nás prosím neváhejte kontaktovat. Nebo zkuste náš komplexní obalový servis!

Nebo zkuste náš komplexní servis! Výrobu obalů, kompletaci a odvoz vyřešíme za Vás!

Více informací