Obalujeme už 17 let

Jsme tu pro Vás a těšíme se na spolupráci.

Příběh naší společnosti se začal psát již v roce 2006. Jsme hrdými výrobci a distributory obalového materiálu. Po celou dobu naší existence se zaměřujeme na poskytování nejlepších obalových řešení pro naše zákazníky.

Spolupracujeme s řadou organizací v rámci zaměstnávání osob se zdravotním postižením.

Jedním z hlavních pilířů naší společnosti je zaměstnávání osob se zdravotním postižením (OZP). Angažujeme se v sociální odpovědnosti a poskytujeme příležitosti lidem s různými schopnostmi. Tím se podílíme na jejich profesním rozvoji a zapojujeme je do dynamicky se rozvíjejícího oboru. Díky tomu poskytujeme našim zákazníkům možnost využít náhradní plnění formou odběru zboží ve smyslu zákona č. 435/2004 Sb.

Jsme sociální podnik

Principy a definice sociálního podniku jsou nám vlastní od samého začátku našeho podnikání. Vždy jsme směřovali k tomu, aby naše aktivity reflektovaly etické, kvalitativní, environmentální a obecně prospěšné cíle, které se úzce vážou k podstatě sociálního podnikání. Naším hlavním cílem bylo vždy začleňování osob se znevýhodněním do reálného pracovního procesu, aby mohli co nejvíce uplatnit své schopnosti a potenciál.

zaměstnanců OZP

m² výrobních a skladových prostor

provozovny v ČR
Pomůžeme Vám optimálně a flexibilně zajistit komplexní řešení obalového hospodářství a výrobních procesů. Naším cílem je kvalita dodávaných materiálů a Vaše spokojenost.
  • Jeden dodavatel
  • Možnost náhradního plnění
  • Individuální přístup

U nás najdete lidský přístup

Jsme hrdí na to, že jsme rodinnou společností, která si udržuje osobní přístup ke každému zákazníkovi. Chápeme, že každý z Vás je jedinečný a máte specifické požadavky. Proto se snažíme vytvořit a udržovat dlouhodobá partnerství založená na důvěře a spolupráci. Staráme se. O Vás i naše zaměstnance. V našem sociálním podniku zaměstnáváme přes 180 pracovníků se zdravotním postižením. Díky balení Vašich produktů mohou mít šanci na kvalitnější život.

Náš tým neustále pracuje na zlepšování a rozšiřování našeho portfolia služeb, abychom maximálně vyhověli požadavkům našich zákazníků. Sledujeme aktuální trendy a inovace v oboru obalového materiálu a snažíme se přinášet nová a efektivní řešení. Věříme v trvalou spolupráci, která přináší vzájemný prospěch.

Jak to u nás vypadá

V našich provozovnách najdete jen ty nejmodernější technologie používané pro automatizovanou práci a školené zaměstnance pro to, co stroje nezvládnou.

Jsme tu s Vámi od roku 2006

2006

Založení společnosti

2008

Založení nové divize zakázkové výroby PackArt, rozšíření portfolia služeb

2011

Díky novému stroji na převíjení fólie rozšiřujeme portfolio o další balící službu

2012

Velké stěhování do nového areálu, rozšíření výrobní a skladovací kapacity

2017

Pokoření hranice 100 zaměstnanců

2019

Otevření nového závodu Jeseník

2020

Pokoření hranice 150 zaměstnanců

2022

Opět rozšiřujeme služby díky investicím do strojů a přidáváme do našeho portfolia kompletnější výrobu kartonových obalů díky řezacímu plotru Konsberg

Současnost

Disponujeme dvěma výrobními závody v Brně a Jeseníku. Zaměstnáváme 185 lidí a naše skladovací a výrobní kapacita činí přibližně 3 500 m². Máme vlastní dopravu a nabízíme široký sortiment služeb a výrobků.

Kontaktujte nás

Spojte se s námi – společně najdeme řešení na míru. Třeba i to komplexní!